Atribuită Cumpărare directă

Plicuri cu fereastra, tip hartie offset, format 110 x 220 mm Pretul este calculat pentru 1.000 bucati/ set 70 SET*1000 BUC=70.000 BUC

Număr anunț
DA26090128
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ABSOLUT SRL (CUI 13182060)
Cod CPV
30199711-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.250 RON
Valoare atribuită
5.250 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.250 RON

din 5.250 RON estimat