Atribuită
Cumpărare directă
■ Desktop : Procesor Intel Core i3-9100 Coffee Lake, BX80684I39100, Placa de baza Gigabyte H310M S2 2 - 2 buc; ■ Monitor LED AOC 24'', Full HD, DVI, HDMI, D-Sub, Negru,e2460Sh - 2 buc; ■ Windows 10 PRO OEM, FQC-08929 - 2 buc; ■ Licenta retail Office Home and Business 2019 Romanian EuroZone Medialess, T5D-03213 - 2 buc; conform comanda ferma nr 13306/05.08.2020, atașata.
- Număr anunț
- DA26089928
- Autoritate contractantă
- Municipiul Pascani (CUI 4541360)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.589,70 RON
- Valoare atribuită
- 7.589,70 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.