Atribuită Cumpărare directă

1/ ADEZIV CM 17 -25KG - 2 buc x 52.52 lei 2/ CIMENT STRUCTO PLUS 40 KG - 32 buc x 17.22 lei 3/ PLASA SUDATA FI 6 E - 1 buc x 74.78 lei 4/ BANDA TEXTURATA DUCTCLOTH 50MMX25M – 1 buc x 21 lei

Număr anunț
DA26100285
Autoritate contractantă
Comuna Valea Ramnicului (CUI 3662703)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,10 RON
Valoare atribuită
752,10 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,10 RON

din 752,10 RON estimat