Atribuită
Cumpărare directă
Cătălina,eroina de la Jii Informatii produs: Carte ,,Cătălina,eroina de la Jii”, 280 de pagini,editura B.D. Media, 2010, autori: Ioan Mălăescu şi Dorin Brozbă Această lucrare cuprinde viaţa romanţată a Eroinei neamului,neuitata EcaterinaTeodoroiu,trecute la cele veşnice înfruntea plutonului de soldaţi pe care-l comanda, pe frontul din Mărăşeşti,la 22 august 1917,la vârsta de doar 23 de ani
- Număr anunț
- DA26075438
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean Gorj (CUI 4352042)
- Furnizor / câștigător
- B.D. MEDIA SRL (CUI 18318318)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.