Atribuită Cumpărare directă

tricou din bumbac la baza gatului cu epoleti de culoare neagra și inscriptionat dupa cum urmeaza: spate - Politia Locala Bucuresti piept - partea stanga Serviciul Interventii la Evenimente masuri -S - 2 buc, M - 8 buc, L - 10 buc, XL - 12 buc, XXL - 18 buc, XXXL - 10buc produsele vor fi insotite de certificat de conformitate si de garantie inscriptionarea va fi cu culoare alba nereflectorizanta

Număr anunț
DA26095989
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
Furnizor / câștigător
PORTALIS MEDIA PROJECT SRL (CUI 33198436)
Cod CPV
18331000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.220 RON
Valoare atribuită
2.220 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.220 RON

din 2.220 RON estimat