Atribuită
Cumpărare directă
10 6000307 CORNIER 50X50X5 BUC 3,00 108,36 273,18 51,90 20 6000494 PLATBAND 20X5 BUC 2,00 23,40 39,33 7,47 30 6000256 TEAVA DREPT 40X20X2 BUC 2,00 46,14 77,55 14,73 40 6012520 TEAVA DREPT 30X10X1,5 M 18,00 4,47 67,61 12,85 50 7000035 DISC TAIERE METAL 125X2,5 2608600394 BUC 10,00 3,62 30,42 5,78 60 1018949 PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 E6013 (4,5) PAC 1,00 79,16 66,52 12,64 70 1031038 SET 2 PANZE PENDULAR HC 13- 2 SET 15,00 9,50 119,75 22,75 mai putin
- Număr anunț
- DA26097937
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 674,36 RON
- Valoare atribuită
- 674,36 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.