Atribuită Cumpărare directă

Unitate cilindru originala Brother DR 2300 pentru imprimanta Brother MFC L2740

Număr anunț
DA26084917
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA"DOBROGEA (CUI 26470391)
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI 11603422)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,75 RON
Valoare atribuită
327,75 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,75 RON

din 327,75 RON estimat