Atribuită Cumpărare directă

Memorie RAM Kingston, HyperX FURY Black, DIMM, DDR4, 32GB (Kit 2x16GB), 2666MHz, CL16, HX426C16FB3K2/32

Număr anunț
DA26100989
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30237230-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.987,50 RON
Valoare atribuită
37.987,50 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.987,50 RON

din 37.987,50 RON estimat