Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE IAURT; PULPE PUI; MERE; TELINA; CARTOFI; CONSERVA PESTE; PASTA TOMATE; GEM

Număr anunț
DA26101407
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
971,11 RON
Valoare atribuită
971,11 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

971,11 RON

din 971,11 RON estimat