Atribuită
Cumpărare directă
Piese de schimb pentru reparatia cazanului 4, conform PV nr. 811/27.05.2020: electrod de aprindere dreapta (205 lei), electrod de aprindere stanga (205 lei), Set element filtrant (425 lei), Deflector inelar (1410), kit inlocuire rulmenti si garnituri (2310 lei).
- Număr anunț
- DA26100121
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
- Cod CPV
- 31161800-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.555 RON
- Valoare atribuită
- 4.555 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.