Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE CF OF 2043/23.07.2020.

Număr anunț
DA26097025
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
845,20 RON
Valoare atribuită
845,20 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

845,20 RON

din 845,20 RON estimat