Atribuită
Cumpărare directă
1) Electrovana Jar-Top FI 1"cu solenoid 9V (PGV100JTGBDC) - 10 buc x 114.91 RON + TVA/buc 2) Programator baterii 9VIrritrol Junior DC 2 zone (JRDC-2-R) - 2 buc x 309.38 RON +TVA/buc 3) Programator baterii 9VIrritrol Junior DC 4 zone (JRDC-4) - 2 buc x 372.00 RON +TVA/buc 4) Teu 1" Rainbird FI-FI-FE (MTT-100) -10 buc x 8.55 RON +TVA/buc 5) Racord compresiune FE 32x1 (RAC FE32X1) -10 buc x2.65 RON +TVA/buc 6) Cutie vana jumbo (JUMBO) - 2 buc x 114.80 RON +TVA/buc 7) Cutie vana dreptunghiulara standard medie (VBA02674) -2 buc x73.37 RON +TVA/buc 8) Banda teflon mare (TEFL) - 5 buc x 11.14 RON +TVA/buc 9) Cupla rapida furtun 1/2'' (CUPL FUR1/2) - 5 buc x14.55 RON
- Număr anunț
- DA26099916
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.128,65 RON
- Valoare atribuită
- 3.128,65 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.