Atribuită
Cumpărare directă
GRUND AMORSARE WEBER FR100 5KG 1BUC X 50.3361 VAR SPOR V 8060 EXT.4L 1BUC X 61.2605 SILICON TEMP. 280ML BISON ROSUY 1BUC X 22.2689 SMIRGHEL 5M X 2.2689 PISTOL SILICON 628123 1BUC X 16.7227 BURGHIU METAL 5MM HSS-E CO5 338 RUKO 1BUC X 6.3025 NITURI POP ALUMINIU 4,8X12,7MM 50BUC(LT70500) 1PNG X 3.7815 MORTAR TENCUIALA BC15 WEBER 30KG-BAZA 1BUC X 14.7059 ADEZIV FAIANTA SI GRESIE EX25 MAX2 FARA PRAF 1BUC X 24.2857
- Număr anunț
- DA26091365
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,01 RON
- Valoare atribuită
- 211,01 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.