Atribuită
Cumpărare directă
4 epT.I.P.S.® Reloads (EU-IVD), PCR clean, 50 – 1,000 µL, 71 mm, blue, colorless tips, 960 tips (10 trays × 96 tips) 960buc 1 0030073843 Eppendorf 309.19 309.19 5 epT.I.P.S.® Reloads, PCR clean, 2 – 200 µL, 53 mm, yellow, colorless tips, 960 tips (10 trays × 96 tips) 960buc 1 0030073819 Eppendorf 304.64 304.64 6 epT.I.P.S.® LoRetention Reloads, PCR clean, 0,1 – 10 µL S, 34 mm, dark gray, colorless tips, 960 tips (10 trays × 96 tips) 960buc 1 0030072006 Eppendorf 371.93 371.93
- Număr anunț
- DA26095133
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 38437110-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 985,76 RON
- Valoare atribuită
- 985,76 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.