Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE UNELTE CF DEVIZE C1006 C1007 ODAI; REPARATIE CONFORM DEVIZE C1012+1013 ADMINISTRATIV

Număr anunț
DA26033013
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
COSMA INSTALATII SRL (CUI 16392563)
Cod CPV
45259000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.534,45 RON
Valoare atribuită
1.534,45 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.534,45 RON

din 1.534,45 RON estimat