Atribuită Cumpărare directă

ROLA SARMA 1.8 DIAM. 1.5MM = AUGUST 2020 = D1

Număr anunț
DA26031215
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
VALDOMEDICA TRADING SRL (CUI 23100700)
Cod CPV
33183100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,40 RON
Valoare atribuită
141,40 RON
Data publicării
26.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,40 RON

din 141,40 RON estimat