Atribuită
Cumpărare directă
Cap de bara Fiat Ducato / Ad blue solutie / Elf 5w30 si filtre Renault Master / Pompa apa T5/Sistem inchidere usa Ducato / Ulei Castrol edge 5w40 cu filtre Fiat Doblo 2 bucati / Rulment usa Renault Master / Placute frana VW T5 / Motor macara geam VW T5
- Număr anunț
- DA26028430
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- LASZLO-COM S.R.L. (CUI 8973280)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.697 RON
- Valoare atribuită
- 3.697 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.