Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei tehnice și financiare trimisă și înregistrată la sediul POLITIEI LOCALE BACĂU cu nr.9260/21.07.2020: 1. Tastatură business negră(-20 BUC a) Tip: Profil scăzut Business b) Interfata: USB c) Iluminata: Nu d) Tehnologie:cu fir e) Kit: Nu f) Hotkeys: Nu g) Dimensiuni: lungime 450mm+2mm, lățime 155mm+2mm h) Greutate:550 g+10g i) Lungimea cablului:1,5m j) Durată de viață:10.000.000 apăsări k) Culoare:neagră l) Compatibil Windows10 2.MOUSE LOGITECH PC sau NB, cu fir, USB, optic, 1000 dpi, butoane/scroll 3/1

Număr anunț
DA26039715
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
30237460-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.540 RON
Valoare atribuită
1.540 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.540 RON

din 1.540 RON estimat