Atribuită
Cumpărare directă
Masca chirurgicala de protectie de unica folosinta, cu trei pliuri si 3 straturi (Strat Exterior: Fire tesute de polipropilena, Strat Filtru: Fire topite de polipropilena, Material interior: Fire tesute de polipropilena), de culoare alba/albastra. Masca de protecție se prinde cu elastic după urechi, și este prevăzută cu lamelă metalică pentru a se adapta mai ușor după forma feței.
- Număr anunț
- DA26026994
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.540 RON
- Valoare atribuită
- 3.540 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.