Atribuită Cumpărare directă

MANERE SPECIALE RAMA TANTARI ALB 2B 3271 TR.=10SET. PROFIL ALUMINIU ALB PLASA TANTARI 6M 6042 TR.=6BUC. INCHIZATORI SPECIALI RAMA TANTARI 2B 3272 TR.=10SET. FITIL ALB/NEGRU RAMA INSECTE 7504-1 TR.=32ML. BALAMA SPECIALA RAMA TANTARI 2B 3273 TR.=10SET. COLTAR RAMA INSECTE PLASTIC ALB 2B 8510SIN TR.=18SET. PLASA TANTARI 1.2M TR.=8ML. SURUB AUTOF. CAP INECAT 3.9x19 100B D7504P DGD=1SET. SURUB AUTOF. CAP INECAT 3.9x25 100B D7504P DGD=1SET. TABLA ZINCATA 0.40X1000X2000 DOLADELA=4BUC.

Număr anunț
DA26030074
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ”LUCIAN BLAGA” CONSTANTA (CUI 13344170)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,36 RON
Valoare atribuită
369,36 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,36 RON

din 369,36 RON estimat