Atribuită Cumpărare directă

1/ LAVABIL EXTRA WEISS 8.5L - 1 buc x 52.94 lei 2/ AMORSA ACRILICA NR.4 10L SENTOSA CU CAPAC ROSU - 1 buc x 21.01 lei 3/ PACHET FASSADE 15 L+AMORSA 3 L - 1 buc x 167.23 lei 4/ LAVOAR UNO 55CM - 1 buc x 108.40 lei 5/ PIEDESTAL UNO - 1 buc x 73.95 lei

Număr anunț
DA26038119
Autoritate contractantă
Comuna Ziduri (Primaria) (CUI 2407915)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
423,53 RON
Valoare atribuită
423,53 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

423,53 RON

din 423,53 RON estimat