Atribuită Cumpărare directă

CEAPA 2.4KG, MORCOVI 2.3 KG, TELINA 2 KG, ARDEI KAPIA 2KG, CARTOFI 5 KG, OUA 30 BUC, MERE GOLDEN 5KG, BANANE 5.3 KG, LAMAI 0.6 KG, USTUROI 0.5 KG

Număr anunț
DA26035643
Autoritate contractantă
Gradinita Veseliei - Gherla jud Cluj (CUI 17958203)
Furnizor / câștigător
VERITAS SRL (CUI 11807023)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,39 RON
Valoare atribuită
104,39 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,39 RON

din 104,39 RON estimat