Atribuită
Cumpărare directă
Nr.|Denumire produs|U.M.|Cantitate|Pret fara TVA|Valoare|Valoare TVA|Discount| 1.|Hartie HP Home & Office A4, 80g, 500 coli/cutie|top|53.00|17.5000|927.50|176.23|0.00| 2.|Capse Novus 246 1000capsecutie|buc|10.00|2.7100|27.10|5.15|0.00| 3.|Biblioraft Noki, negru, A4, 50 mm, PP exterior, carton interior|buc|20.00|8.0300|160.60|30.51|0.00| 4.|Biblioraft Noki, negru, A4, 75mm, PP exterior, carton interior|buc|20.00|8.0300|160.60|30.51|0.00| 5.|File de protectie Ecomax, transparent, orange peel, A4, plastic, 100buc/set |set|11.00|9.6300|105.93|20.13|0.00| 6.|Capsator de birou, Novus, Stabil, 30 coli, 100x 24/6, 150x26/6, albastru|buc|1.00|32.9000|32.90|6.25|0.00| 7.|Perforator Novus, Master, 25 coli, 2 perforatii, negru |buc|1.00|32.9000|32.90|6.25|0.00| 8.|Registru Intrare Iesire 100file|buc|1.00|18.0000|18.00|3.42|0.00| 9.|Plic C5, 162x229,offset alb,gumat,80g.|buc|50.00|0.1500|7.50|1.43|0.00| 10.|Plic C4, 229x324,offset alb,gumat,80g.|buc|50.00|0.3000|15.00|2.85|0.00| 11.|Stampila|buc|2.00|75.0000|150.00|28.50|0.00| 12.|Prelungitor 6prize 5m, cu intrerupator |buc|1.00|72.0000|72.00|13.68|0.00
- Număr anunț
- DA26047489
- Autoritate contractantă
- COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.710,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.710,03 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.