Atribuită Cumpărare directă

cot pe 3x5.46 dop 4x5.04 galeata1X10.08 STECHER2x8.4 cupla2x8.4 mop 4x7.14 coada mop4x2.94 electrozi inox0.300x58.82 franghie13x4.2 furtun9.2x8.4 garnituri2x1.68 furtun2,5x8.4 burghiu fiert1x37.82 teu ppr2x7.14 robinet2x19.33 mufa rapida2x26.05 dop2x4.2 prize2x14.71 pasta verde2x15.13 canepa2x2.94 cablu4x2.51 lacat2x10.5 garnituri20x1.26 pasta verde2x16.81 calt2x2.94 teu pe2x31.93 conector4x23.95 cap trimer2x30.25 cot pe2x21 role4x25.21 pe8x5.71 mufa pe6x7.14 axion2x4.62 sapun lichid2x15.12 capac wc1x29.41 bazin wc1x124.37 soricei100x0.5 calt1x2.94 pasta verde2x21 bec 4x10.08 scoci3x2.94 panza flex5x8.4 redus 2x12.6 banda iz4x2.94 ghem ata3x3.36 conector2x13.45 conector 2x12.61 niplu2x6.72 folie2.5x8.4

Număr anunț
DA26067643
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
Furnizor / câștigător
DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596,68 RON
Valoare atribuită
1.596,68 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596,68 RON

din 1.596,68 RON estimat