Atribuită
Cumpărare directă
150G DIANA SAPUN MINERALE, 24 BUC DORCO AP RAS LUBRIF 21 LAM,100 SERV FIORE 1 STR 33X33 ALB,40 ARO HARTIE IGIENICA 1 STR,30 SENI BASIC L,FINO 30 SACI MENAJ COLORAT 35L,2KG TIDEA AUTO ALPINE FRESH,450G AJAX PRAF REGULAR,750ML DOMESTOS PINK,500ML TRIUMF DEGRESANT SPRAY,300ML GLADE SPRAY RELAX ZEN ,400ML RAID SPRAY MUSTE / TANTARI,20KG DERO OZON AUTO,
- Număr anunț
- DA26047043
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 729,26 RON
- Valoare atribuită
- 729,26 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.