Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile care contine: 5062-2418 1/16in Fittings and Ferrules, 10/Pk - pret unitar 729 Lei discount acordat 20% - 583.2 Lei 5062-8562 AIV Cartridge (400bar) - pret unitar 1.056,00 Lei discount acordat 20% - 844.8 Lei x2 buc =1689.6 Lei G1312-60025 Active inlet valve,without cartridge - pret unitar 1.842 Lei discount acordat 20% - 1473.6 Lei G1312-60067 Outlet Ball Valve for 1100/1200/1260 -pret unitar 2.075 Lei discount acordat 20% - 1660 Lei x 2 buc = 3.320 Lei G1312-60020 Cartridge for active inlet valve 600bar - pret unitar 1.992 Lei discount acordat 20% - 1593.6 Lei
- Număr anunț
- DA26031063
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 31711400-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.660 RON
- Valoare atribuită
- 8.660 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.