Atribuită
Cumpărare directă
LOT 3 - Furnizare consumabile medicale ADV1157845: 1) Hârtie indicatoare mamite, pachet cu 25 indicatori - 1 pachet x 175,04 lei/pachet = 175,04 lei; 2) Paiete însămânțare (Seminete), set cu 50 bucăți - 1 set x 280,00 lei/set = 280,00 lei; 3) Tampon recoltare, 10 bucăți x 1,89 lei/bucată = 18,90 lei. Total LOT 3 = 473,94 lei.
- Număr anunț
- DA26039281
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473,94 RON
- Valoare atribuită
- 473,94 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.