Atribuită Cumpărare directă

Concentratie : 24mg/ml ; Forma : SOL. INJ. ; Ambalaj : Cutie x 5 fiole x 10ml solutie injectabila. Producator : ZENTIVA

Număr anunț
DA26027525
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33670000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361,40 RON
Valoare atribuită
361,40 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361,40 RON

din 361,40 RON estimat