Atribuită
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII REPARATII, MATERIALE SI INLOCUIRI PIESE/MATERIALE LA RETEA DATE, CALCULATOARE, IMPRIMANTE/MULTIFUNCTIONALE/FAX-URI/COPIATOARE 1 CHIP CARTUS LEXMARK MX 317 BUC 1x70,00=70,00 2 UNITATE OPTICA DVD-RW S-ATA BUC 1x70,00=70,00 3 MODUL MEMORIE RAM 2GB DDR2 BUC 1x90,00=90,00 4 CANAL CABLU PVC ALB 25X25 CU CAPAC ML 10x2,50=25,00 5 DIBLU NYLON + SURUB BUC 25x0,25=6,25 6 CABLU FTP ML 12x5,00=60,00 7 CONECTOR UTP RJ 45 BUC 8x1,00=8,00 8 CABLU UTP ML 30x1,00=30,00 9 ANTENA WI-FI MIKROTIK RBCAPL-2ND BUC 1x200,00=200,00 10 PATCH CORD 0,5M BUC 1x3,00=3,00 11 SURSA ALIMENTARE ATX BUC 2x75,00=150,00
- Număr anunț
- DA26040726
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- C.S.C. SRL (CUI 15571153)
- Cod CPV
- 50300000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 712,25 RON
- Valoare atribuită
- 712,25 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.