Atribuită
Cumpărare directă
Societatea asigura servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice in conditii de stare de urgenta/alerta constand in :-initierea (elaborarea documentatiei de atribuire specifice, conform legislatiei in materie de achizitii publice coroborata cu cea in materie de stabilire a stari ide alerta), -derulare (transmitere invitatii, asistenta tehnica in evaluarea ofertelor in toate etapele de evaluare prin emiterea de opinii de specialitate) - finalizare ( elaborare comunicari finale si aisstenta tehnica i ncazul primiri ide contestatii/notificari, dupa caz)
- Număr anunț
- DA26027141
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Furnizor / câștigător
- GRUPUL MERITOCRATILOR EUROPENI S.R.L. (CUI 38723773)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.