Atribuită
Cumpărare directă
CARTOFI 80KG/2,20 CEAPA 20KG/2,30 VARZA 40,55KG/1,90 IAURT NATUR 152BUC/0,92 OUA 120BUC/0,45 LAPTE 3,5% UHT 48L/3,80 CARNAT PENTRU GRATAR 15KG/19,80 BISCUITI PIKNIC 204 BUC/0,70 PULPE PUI 70KG/6,20 SALAM 6,78KG/19,80 SUNCA 4,55KG/16,00 MORCOVI 23KG/2,60 FASOLE CONGELATA 20KG/6,00 CREMVURSTI PUI 14,48KG/18,90 MARGARINA 12KG/5,20 MEDALION PUI 16KG/15,50 OREZ 24KG/4,00 FICAT PUI 15KG/7,80 ULEI FL. SOARELUI 18L/4,80 MAZARE CONGELATA 15KG/7,40 NAPOLITANE 100BUC/1,55 PASTA TOMATE 18BUC/4,90 PATE PORC 100GR 150BUC/1,25 ZAHAR 20KG/3,00 VEGETA 9KG/19,90 BOIA 100G 5BUC/1,83 BRANZATOP. 140GR 50BUC/2,90 CARNE TOCATA 5,6KG/18,90 CEAI 10CUT/7,30 CIMBRU 10 PL/1,00 FOI DAFIN 10PL/2,80 GEM PORTIONAT 400BUC/0,70 MARGARINA 12KG/5,20 OASE VITA 11,514KG/8,40 OTET 6L/2,20 PARIZER 15KG/10,80 PASTE FAINOASE 20KG/4,50 PIPER MACINAT 5PL/3,80 SMANTANA 2BUC/7,80 TELINA RADACINA 10,115KG/4,50 UNT 200GR 15BUC/6,40 UNT PORTIONAT 200BUC/0,70 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA26045268
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Lipova (CUI 3518806)
- Furnizor / câștigător
- G & T SERVICES SRL (CUI 24266523)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.079,38 RON
- Valoare atribuită
- 5.079,38 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.