Atribuită
Cumpărare directă
Toaleta WECO-R CLASSIC executata in totalitate din poliesteri armati cu fibra de sticla (PAFS): - pereti exteriori montati pe interior (prevazuti cu grile de aerisire inglobate); - rama usa; - usa cu pereti dubli (inchidere din interior cu avertizare exterioara LIBER-OCUPAT); - acoperis semitransparent; - rama baza; - podea; - vas WC din portelan; - capac vas WC; - rezervor apa; - chiuveta; - baterie de apa; - racord alimentare apa; - racord golire apa; - suport hartie igienica; - elemente de montaj (suruburi, piulite, saibe); - dimensiuni de gabarit: 1,12m x 1,12 m x 2,15 m; - greutate 75 kg.
- Număr anunț
- DA26031459
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- IOLI SRL (CUI 2519960)
- Cod CPV
- 45215500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.