Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT PARDOSELI PARFUM FLORAL 5L L 150 SOLUTIE PARCHET CU ULEI DE MIGDALE 5L L 20 SOLUTIE TAMPLARIE VOPSITA L 10 DETERGENT OBIECTE SANITARE 5L L 150 SODA CALCINATA KG 50 SOLUTIE CURATAT GEAMURI 5L L 100 DETARTRANT L 150 MATURA PAIE + COADA BUC 150 MOP CU COADA BUC 150 MATURA PLASTIC + COADA BUC 50 PERIE CURATAT VASE WC BUC 50 COS MENAJ 15L BUC 30 ODORIZANT GRUPURI SANITARE BUC 200 SACI MENAJ 35L BUC 1000 SACI MENAJ 240L BUC 100 PUBELE GUNOI 120L BUC 5 FARAS BUC 10 GALETI PVC BUC 30 SOLUTIE CURATAT MOBILIER BUC 10
- Număr anunț
- DA26444617
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV TÂRGU OCNA (CUI 20602663)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.320 RON
- Valoare atribuită
- 5.320 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.