Atribuită Cumpărare directă

POMPE PENTRU INSTALATIILE DE INCALZIRE Pompa Winner 75 M-Pompa profesionala autoaspiranta de recirculare pentru apa din piscina normala.ai flansa de prindere Corpul pompei este din plastic rezistent, nivel de zgomot scazut. Clasa de protectie este IP 55, PREFILTRU USOR DE INTRETINUT Q(m3/h):27.00-34.00 H (mca):13.1 Volt :413 ;Amp 4.52 Pompa Optima 75 M-Pompa electrica autoaspiranta de recirculare pentru apa din piscina dulce dar si pentru apa sarata de mare sau de bai sarate pentru tratament. Capacitate recirculare: 16 mch.Consum electric: 0.55 kw.Putere: 0.75 kw. Alimentare retea: 220-230 v,50Hz Axul pompei din otel inoxidabil AISI 304 , Protectie IP-55

Număr anunț
DA26027539
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI 16443861)
Cod CPV
44115220-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.520 RON
Valoare atribuită
5.520 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.520 RON

din 5.520 RON estimat