Atribuită Cumpărare directă

Nr. Denumirea produsului U.M. Cantitate Pret unitar fara TVA Valoarea fara TVA crt. 1 RACORD/FURTUN SUPRAALIMENTARE DACIA OE BUC 1.00 455.6891 455.69 2 INLOCUIRE FURTUN SUPRAALIMENTARE ORE 0.80 100.8403 80.67 10 TOTAL 536.36 TOTAL 536.36 lei fara TVA

Număr anunț
DA26033034
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
TD AVANT GARAGE S.R.L. (CUI 39272370)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536,36 RON
Valoare atribuită
536,36 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,36 RON

din 536,36 RON estimat