Atribuită
Cumpărare directă
Nebulizator/atomizor profesional pentru dezinfectare prin nebulizare la rece pentru dezinfectarea spatiilor. Prevazut cu rezervor de 500 ml pentru solutia dezinfectanta. Asigura o distribuire uniforma a solutiei dezinfectante, cu utilizare de sine statatoare cat sau legat la conducte de ventilatie sau aer conditionat. Aparatul dispune de programator inteligent pe zile, ore, si trepte de intensitate. Aparatul functioneaza prin nebulizare la rece. Pompa elibereaza in spatiu un nor de nano particule care vor pluti in aer pentru mult timp si se vor imprastia in tot spatiul. Aparatul descompune lichidul in particule de 0,5 microni, care se raspandesc rapid in tot spatiul dvs.Aparatul dispune de 9 intervale/programe de difuzie a solutiei, in functie de intensitatea dorita fiind programabil pe zile ale saptamanii, ora si minutul la care aparatul porneste si se opreste, precum si nivelul de intensitate doritDaca este intrerupta accidental alimentarea cu energie electrica, aparatul va memora setarile si va porni cand este realimentat.
- Număr anunț
- DA26027332
- Autoritate contractantă
- Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
- Furnizor / câștigător
- AIR SCENT SRL (CUI 34000439)
- Cod CPV
- 33191000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.498 RON
- Valoare atribuită
- 1.498 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.