Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de viata de grup nominal conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 16 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania. Subgrup 1 - 16 persoane; clasa de risc ocupational : D Acoperiri si Sume asigurate/persoana: deces din orice cauza: 20.000 RON, invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 10.000 RON cheltuiele medicale ca urmare a unui accident: 1000 RON spitalizare din orice cauza: 30 RON/zi x 30 zile incapacitate temporara de munca ca urmarea unui accident: 30 RON/zi x 30 zile interventii chirurgicale din orice cauza: max. 3.000 RON fracturi ca urmare a unui accident: max. 5.000 RON arsuri ca urmare a unui accident: max. 5.000 RON Acoperire: permanenta (24 de ore din 24 de ore) Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei: iulie - august 2020

Număr anunț
DA26050431
Autoritate contractantă
COMUNA BALAUSERI (CUI 4322416)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.140,80 RON
Valoare atribuită
4.140,80 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.140,80 RON

din 4.140,80 RON estimat