Atribuită
Cumpărare directă
CHIT FAIANTA CE40 2kg, ROBINET PISOAR CU TEMPORIZATOR, DILUANT ALCHIDIC D509 A 0.9L, VOPSEA EVRIKA DIVERSE CULORI 0.75L EVRIKA, BUTUC 80 JAZZ AMPRENTA, CAPAC WC COLOR, PENSULA 70 MANER ROSU, TRAFALET FIR POLIACRIL VERDE L250*B48*S10*F18*T8mm, AMORSA ACRILICA NO.4 10L, SUPERWEISS SUPERLAVABIL ANT MUCEG 15L+SW, GLET CERESIT CT 127 5 KG, ADEZIV CERESIT CM11 25kg, GOLBAND 25kg, RACORD FLEXIBIL APA 1/2*3/8 50cm TUCAI, ARACET CONSTRUCTII 0.8L, POLISTIREN EXTRUDAT 20 (20b/bax), ANCORA PT MONTAJ FERESTRE 10*182 ZA |PT CAVITAT, BURGHIU SDS PLUS 10*150*210 PREFIX,
- Număr anunț
- DA26037420
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA (CUI 16852335)
- Furnizor / câștigător
- BIO-STAR S.R.L. (CUI 5099470)
- Cod CPV
- 44831300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.536,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.536,90 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.