Atribuită Cumpărare directă

VA RUGAM SA ASTEPTATI COMANDA FERMA A BIROULUI APROVIZIONARE; Inchiriere buldoexcavator pentru 50 ore functionare si 10 ore de stationare pentru Pogoanele,Padina. La valoarea facturii se va adauga si contravaloarea orelor de stationare.

Număr anunț
DA26048555
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
GHEORGHE CONSTANTIN-EDUARD ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32920121)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat