Atribuită
Cumpărare directă
Frigider cu o usa NEI MR-101 B, 92 litri, Clasa A+, negru - 1 BUC X 470.08 RON. Tip incastrare : Standard Numar usi : 1 Volum net total : 92 l Sistem racire : Static Agent racire : R600a Culoare : Negru Detalii frigider Volum net frigider : 83 l Sistem dezghetare frigider : Manual Numar rafturi frigider : 1 Material rafturi : Sticla Detalii congelator Volum net congelator : 9 l Sistem dezghetare congelator : Manual Numar compartimente : 1 Energie & Performanta Nivel zgomot: 46 dB Eficienta energetica : Clasa A+ Consum anual energie : 110 kWh Dimensiuni Inaltime : 83 cm Latime : 47 cm Adancime : 44 cm Greutate : 20 Kg
- Număr anunț
- DA26046496
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- NEI ELECTRONICS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 31405861)
- Cod CPV
- 39711130-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470,08 RON
- Valoare atribuită
- 470,08 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.