Atribuită
Cumpărare directă
Ofertă realizare și promovare material video UMF Craiova - 50 de ani de la înființare Pachetul conține: Video-montaj cu durată de 10-15 minute: ✓ Interviuri; ✓ Imagini cu sălile și clădirile UMF Craiova; ✓ Imagini din arhivă UMF Craiova; ✓ Montaj video; ✓ Promovare video pe paginile ziarului de educație și sănătate Media10 (www.mediazece.ro) Preț: 10.000 lei
- Număr anunț
- DA26059100
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- PRED NEWS S.R.L. (CUI 39566758)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.