Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO , IVECO,TM30PCG, conform conditii de asigurare Groupama Asigurari acoperire Extreme + clz. protectia primei la reinnoire + clz. de asistenta rutiera basic +clz. privind acoperirea daunelor produse exclusiv jantelor si anvelopelor pentru asigurat persoana juridica institutii ale statului, unitati sanitare si de invatamant, pentru 1 autobuz inmatriculata permanent in Romania, Jud. Timis, marca IVECO model CROSSWAY LOW ENTRY, an fabricatie 2014, 6728 cmc, putere 210 kw, masa maxima autorizata 18000 Kg, nr, suma asigurata 235.176 RON, Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: august 2020
- Număr anunț
- DA26038974
- Autoritate contractantă
- GIROCEANA S.R.L (CUI 14717383)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.616,97 RON
- Valoare atribuită
- 13.616,97 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.