Atribuită Cumpărare directă

Prosop hartie 60ml, celuloza 100%, 2 straturi, cca. 275 foi (+/- 5%)

Număr anunț
DA26039949
Autoritate contractantă
U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.720 RON
Valoare atribuită
2.720 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.720 RON

din 2.720 RON estimat