Atribuită
Cumpărare directă
rabitz4.7x11.34 sarma5.5x5.88 chit rost2x16.81 spaclu1x3.78 amorsa2x15.12 lavabila1x155.46 cot pvc2x5.46 mufa2x5.46 panza bonfaier2x2,1 robinet3x48.74 priza2x33.19 comutator2x15.55 banda iz2x2.94 diblu80x0.67 cablu40x3.53 cablu 40x2.69 copex40x1.09 pat cablu8x7.98 electrozi8.5x13.86 diblu30x1.26 proiector led2x155.46 teava ppr3x41.18 mufa2x3.36 hartie rola4x7.98 h ig 3x11.76 bref3x5.46
- Număr anunț
- DA26067759
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.674,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.674,64 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.