Atribuită Cumpărare directă

servicii topografice pentru incriere in cartea funciara DC 74 si Strada Licurici si obtinere trei avize OCPI

Număr anunț
DA26045050
Autoritate contractantă
COMUNA GHIOROIU JUD. VALCEA (CUI 2539487)
Furnizor / câștigător
TOPO TEAM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 37847447)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.650 RON
Valoare atribuită
7.650 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.650 RON

din 7.650 RON estimat