Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 61,8% sub estimat
Furnizarea de dotări de specialitate impartite în II loturi, respectiv : Lot I- Achiziţionarea de echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering, Lot II - Achiziţionarea de dotări de specialitate respectiv - Achiziţionarea de diverse utilaje de uz general şi special pentru obiectivul de investitii ,,DEZVOLTARE ZONA ECONOMICA BRASOV NORD – CENTRU DE AFACERI, TRANSFER TEHNOLOGIC SI INCUBATOR DE AFACERI” – cod SMIS 40003
- Număr anunț
- CN1008152
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- BILANCIA EXIM SRL (CUI 3968479)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.094.244 RON
- Valoare atribuită
- 417.463,79 RON 61,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.01.2019 02:15
- Anunț de atribuire
- CAN1019626
- Termen limită
- 14.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 009-015848
- Documentație de atribuire
- DF1036711
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI LOT 1.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036711.pdf
- Model contract furnizare.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE SERVICII 2 Loturi.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.094.244 RON Adjudecat: 417.463,79 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achiziţionarea de echipament de bucătărie, articole de menaj şi… | 907.782 RON | BILANCIA EXIM S.R.L. | 417.463,79 RON ↓54,0% |
| 2 | Achiziţionarea de diverse utilaje de uz general şi special | 186.462 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BILANCIA EXIM SRL CUI RO 3968479
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BELFIX DISTRIBUŢIE SRL CUI RO 33000856
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DATA LOGIC AZIMUR SRL CUI RO31207198
Valoare atribuită
417.463,79 RON
din 1.094.244 RON estimat
61,8%
Adjudecat la 38,2% din estimat · economie 676.780,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.