Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de filmare/fotografiere a evolutiei lucrarilor pentru implementarea proiectului Aeroportul International Brasov, pe o perioada de 12 luni, constand in: - Realizarea unui material video lunar, care să cuprindă documentarea lucrărilor de construcție ale Aeroportului, în rezoluție 4K, cu o durată de 5 ore (total 12 buc.); - Realizarea unui material video lunar, tip timelapse, care să cuprindă documentarea lucrărilor de construcție ale Aeroportului, în rezoluție 1080, cu o durată de 5 minute total (12 buc.); - Realizarea unor materiale foto de tip „cartolină”, care să cuprindă documentarea lucrărilor de construcție ale Aeroportului. Se va realiza cel puțin 2 cartoline lunar cu o rezoluție full HD, în format digital 4:3, 16:9 sau 1:1 pentru postare pe medii de socializare (total 24 buc.); - Realizarea a două filmări cu drona lunar, în rezoluție 4K și cu durata între 5 - 10 minute (total 24 buc.); - Realizare a 50 poze lunar (total 600 buc.); Prestatorul va asigura acces remote la camere 24/24 de pe un dispozitiv smartphone, pentru a urmări în direct activitățile de la aeroport. Materialele realizate vor fi livrate atât brut cât și editate profesional. Se vor respecta cerintele din Specificatiile tehnice atasate.
- Număr anunț
- DA26049805
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- INFINITY HITECH IT & C S.R.L. (CUI 42079337)
- Cod CPV
- 79342200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.000 RON
- Valoare atribuită
- 126.000 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.