Atribuită
Cumpărare directă
pachet(filtru ulei=1x55,filtru uscator=1x260,ulei mobil 5w30=2x25,furtun hidr=2x90,ulei t90,20l=1x150,racord furtun=1x70,cuple rapide=5x10,tampon 16=2x8,furtun compr=1x55,siguranta=1x3,spray wd40=1x45,racord=1x10,lampa stop=1x65,lampa stop=1x15,lampa gab=10x30,surub m20=4x12,surub m12=6x2,piulita m10x1.25=4x1,colier=2x10,rulm30210=2x50,sim 68x100x13=2x10,bec12v/21=10x1.5,bec fr 12v/21/5=10x1.5,bec 12v/5=10x1,spray wd40=3x45,racord=1x20,ulei 10w40,20l=2x415,ulei atf=5x14,furtun hidr=1x100,colier pl=100x0.30,inel o=4x1)
- Număr anunț
- DA26041028
- Autoritate contractantă
- S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
- Furnizor / câștigător
- PRES COM SERV SRL (CUI 6629710)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.316,81 RON
- Valoare atribuită
- 2.316,81 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.