Atribuită
Cumpărare directă
Cazan din otel cu functionare pe combustibil solid Termofarc cu gazeificare, conform ofertei atasate inregistrate cu nr 2582/24.07.2020, cu urmatoarele specificatii: - Putere termica: 104.4 kW - Randament: 87-89% - Presiune maxima de lucru: 2 bar - Racord evacuare gaze: 220 mm - Racord tur/retur: 2" - Dimensiuni: 1870X820X1745 (LXlXh) - Masa: 1125 kg - Cazan din otel cu functionare pe combustibil lemnos pe baza principiului gazeificarii - Include manopera de montaj si modificarile necesare la instalatie si punerea in functiune precum si autorizare Iscir - Garantie 24 luni
- Număr anunț
- DA26048338
- Autoritate contractantă
- COMUNA ANDRID (CUI 3897076)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI 6593861)
- Cod CPV
- 45232141-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.595,18 RON
- Valoare atribuită
- 24.595,18 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.