Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA DIN SICAP TINE LOC DE COMANDA FERMA Masca oxigen cu furtunas de oxigen 2.1 m Material PE. Culoare verde, transparenta, pentru vizualizarea eventualelor secretii. Mod de ambalare : Steril, individual. Instructiuni de utilizare limba romana, Certificare CE, Produs avizat de Ministerul Sanatatii Dimensiuni : Adult / Pediatric.

Număr anunț
DA26046367
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
KALLA MED SRL (CUI 31589187)
Cod CPV
33157800-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.125 RON
Valoare atribuită
1.125 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125 RON

din 1.125 RON estimat